Obiekt położony w spokojnej dzielnicy willowej Kołobrzegu, zaledwie 7 minut spacerkiem od morza, wystarczy przejść przez Park Nadmorski. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje
2, 3, 4 osobowe o zróżnicowanym standardzie (z łazienkami i bez). Wszystkie pokoje wyposażone w telewizor, radio, sprzęt plażowy (leżak, parawan, koc ), czajnik. Zapewniamy dostęp do aneksów kuchennych, lodówek, miejsce na grilla i bezpłatny dostęp do wi-fi.
U nas spędzą Państwo urlop z dala od zgiełku, w miłej i rodzinnej atmosferze.

Dom wczasowy

Kołobrzeg

Zapraszamy Serdecznie

Andrzejewscy

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Regulamin rezerwacji

 1. Rezerwacji można dokonać drogą telefoniczną.
 2. Po dokonaniu rezerwacji zamawiający jest zobowiązany do wpłacenia w ciągu 4 dni roboczych od daty rezerwacji przedpłaty w kwocie ustalonej telefonicznie.
 3. Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje automatyczne cofnięcie rezerwacji. 
 4. Opłata rezerwacyjna (przedpłata) jest bezzwrotna, chyba że rezygnacja z rezerwacji następuje najpóźniej 21 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu – w takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 5. Złożenie rezygnacji w terminach krótszych niż wymienione oznacza odstąpienie od umowy a otrzymany zadatek nie podlega zwrotowi (podstawa prawna art. 394 Kodeksu Cywilnego) 
 6. Opłatę za cały okres deklarowanego pobytu, należy uregulować jednorazowo w dniu przyjazdu.
 7. Należność za skrócony pobyt nie jest zwracana.
 8. Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów meldunkowych oraz umieszczenia danych Gościa w bazie danych Pensjonatu zgodnie z ustawą z dnia 29.10.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 889 z poźn. zm.) Gość ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawienia.
 9. Wystawiamy faktury VAT.
 10. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10 w dniu wyjazdu.
 11. Nie przyjmujemy ze zwierzętami.